Skip to main content

19 yılı aşkın sektör tecrübemizle birlikte en son teknolojiyi kullanarak doğa dostu bez çanta, ham bez çanta, tela çanta ve aynı zamanda kanvas çanta ile gabardin çanta üretimi yapıyoruz.

Duru Çanta olarak, doğaya bırakılan ve son derece zararlı olan plastik poşet ve torbaların yaşamımızdan çıkarılması ve bunun yerine doğa dostu ham bez çanta ve torbaların üretilmesi ile ilgili faaliyetlerimize 2002 yılında başladık. Ham bez çanta alanında hızla gelişim göstererek, sektörün öncü ve en büyük şirketlerinden biri haline geldik. Kurumsal yapımızı daima güçlendirerek ve bez çanta alanındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek üretim birimlerine uygulayıp tüm Türkiye’de ve Dünyanın birçok ülkesinde ticaret hacmini yükseltiyoruz.

Sosyal sorumluluğunun bilincinde olan doğaya duyarlı her şirketin ve her bireyin yanında yer alarak plastik kullanımının en aza inmesi ve doğa dostu ham bez çanta ve torbaların kullanılması konusunda elimizden gelen desteği sağlayacağız. Siz de doğaya ve kendinize bir iyilik yapın ve plastik poşet kullanmayı bırakın. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ilkelerimizle her zaman en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Her zaman kaliteyi ve doğa dostu ürünleri tercih etmeyi unutmayalım.

KALİTELİ ÜRÜNLER

Yüksek kalite hizmet standardı ile sektörde lider konumdayız.

EKONOMİK ÇÖZÜMLER

En kaliteli bez çanta çeşitlerini en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

19 YILLIK ÜRETİCİ DENEYİMİ

Yılları aşan tecrübemizi, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için kullanıyoruz.

VİZYONUMUZ

Duru Çanta olarak ham bez çanta üretimi için daima geliştirmekte olduğumuz teknoloji ve yüksek kalite hizmet standardımız ile Dünya sektöründe lider konuma gelmeyi hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize en iyi hizmeti vererek doğa dostu ürünleri benimsetmek, doğaya zararlı tüketim ve üretimi en aza indirgemek.

MAKİNE PARKURU

Son teknoloji makine parkurumuzun vermiş olduğu hızlı üretim kapasitesi ve kaliteli baskı özellikleri ile yüksek kalitede baskılı bez çanta üretimi yapıyoruz. 

Türkiye’nin en büyük markaları bez çanta tercihlerini bizden yana kullandı. Ülkemize önemli katkılar sağlayan bu markalarla çalışmaktan gurur duyuyoruz. Bez çanta kullanımıyla hep birlikte gelecek nesillere daha iyi bir Dünya bırakmak için çalışıyoruz.

Anasayfa
Whatsapp
İletişim
Teklif