Skip to main content

Bez çantaların kumaşında bulunan polyester veya diğer malzemeler ile ham bez çanta hem suya dayanıklı yapıya sahip hem de uzun ömürlüdür. Eşyalarınız bez çanta içinde koruma altında olur. Naylon torbaların ve plastik poşetlerin doğaya verdiği zararı düşündüğümüzde bez çantalar çevre için oldukça önemli ürünlerdir. Bez çantalar birbirinden farklı ölçü ve tasarımlarda üretiliyor. Sizlere bez çanta seçimi hakkında biraz bilgi verelim istedik.

Bez Çanta Özellikleri

Bez çantalar çift taraflı kullanılan kanvas kumaşa sahiptir. Ketenden üretilen kanvas kumaş sağlam yapısı ile ürüne uzun ömür sağlıyor. Her mevsim kullanılan ve içine konulan eşyalara koruma sağlayan bu ürünler keten ve yün birleşiminden imal edilir. Üzerine dilediğiniz baskıyı yaptırabiliyor olmanızın yanında işleme de yapılabiliyor. Spor giyim için de oldukça tercih edilen bez çantalar her kombine uyum sağlayabiliyor.

Bez Çanta Kalitesi

Bez çantalar içinde özellikle kanvas çantalar birçok alanda kullanılan konforlu çantalardır. İhtiyacınızı tam anlamıyla karşılayacak kanvas çantalar ile uzun ya da kısa süreli yürüyüşlere, doğa gezileri ve pikniklere gidebilirsiniz. Bez çantalar oldukça avantajlı ürünlerdir. Alışverişlerde kullanımı epey yaygın olan bez çantalar doğada 3 ay içinde yok olabilir. Bunun dışında moda, giyim, kozmetik ve gıda sektöründe de oldukça yaygın bir kullanıma sahiptir. Bez çantalar cildinize temas ettiğinde zarar vermiyor. Her zaman dayanıklı ve uzun süreli kullanım sağlıyor.

Anasayfa
Whatsapp
İletişim
Teklif