Ana içeriğe atla

Bez çantanın tüm çeşitleri doğa dostudur ve pamuktan üretilmiştir. Bez çantalar doğada 90 gün içinde kaybolur ve canlılara, toprağa, suya, havaya yani doğaya zarar vermez. Üretimi herhangi zararlı madde içermediği için içerisinde gönül rahatlığı ile yiyecek taşınabilir.

Ham Bez Çanta

Ham bez çanta en çok tercih edilen ve sade, kullanışlı model olarak bilinir. Hiç işlem görmemiş, %100 pamuktan üretilmiş kumaşa sahiptir. En çok tercih edilen ideal boyutları 35×40 cm’dir. Ayrıca ham bez çantaları dilediğiniz gibi boyayabilirsiniz.

Kanvas & Gabardin Çanta

Kanvas & gabardin çantalar %100 pamuklu iplikten üretilir ve tüm ihracat tedbirlerinden geçmektedir. Standart olarak bakıldığında 280-320 gr ağırlığında tercih edilen bu çantaların kumaşları 200 gr ile 400 gr aralığında dokunmaktadır. Ayrıca üretimde kullandığımız bütün materyaller gerekli görülen tüm klinik testlerden geçmiştir. Gıda ürünleri ile temasta herhangi bir tepkimeye girmez, sağlığınızı tehdit etmez.

Tohumlu Bez Çanta

Tohumlu bez çantalar, normal bez çantalar gibidir ve bir bölümüne iliştirilmiş tohuma sahiptir. Bu çantaların ömrü bittiğinde toprağa ekildiğinde yeni bir fidan olarak yaşama geri döner. Geri dönüştürülebilirlik, sıfır atık ve sürdürülebilir ekolojik denge kapsamında değer gören bu çantalar sayesinde doğaya yeni yaşamlar hediye ediyoruz. Siz de bizimle geleceğe bir fidan armağan edebilirsiniz.

Mıknatıslı Bez Çanta

Hem katlanabilir yapısı sayesinde oldukça kullanışlı hem de mıknatısı sayesinde kendisine göz önünde yer bulan bu ürünü oldukça beğeneceksiniz. Üstelik dilediğiniz desen ve model üretimi yapılan bu çantaların üzerine eklenen cepler sayesinde telefon ve cüzdanınızı da muhafaza edebilirsiniz. Mıknatıslı bez çanta sayesinde artık bez çantalarınız asla kaybolmayacak ve hep gözünüzün önünde duracak.

Nonwoven Çanta

Nonwoven çantalar örgüsüz kumaşa sahip olup, standart olarak 100 gr ağırlıkta kullanılmaktadır. Talep edilen ürünün kullanım amacına göre bu kumaşın 65 gr, 80 gr, 100 gr, 120 gr gibi alternatifleri kullanılmakta ve bez çanta olarak üretilmektedir. Nonwoven kumaştan üretilen bez çantalar doğa dostu ve geri dönüştürülebilirdir. İnsan sağlığına zararlı olmayıp gıda maddeleri ile temasta reaksiyon ve tepkime göstermez.

Katlanabilir Çanta

Katlanabilir bez çantalar alışverişlerinizde kullanmak için oldukça avantajlıdır. İnce kumaştan üretildiği için kolayca katlanabilir ve cüzdan kadar küçük bir hale getirilebilir. Katlanabilir bez çanta sayesinde, hem alışverişlerinizi daha kolay bir hale getirebilir hem de plastik poşet kullanımını azaltarak doğaya katkıda bulunabilirsiniz.

Sırt Çantası

İp büzgülü sırt çantası uygun ve dayanıklı bir üründür. Rahat kullanıma sahip ip büzgülü sırt çantaları uzun ömürlü ve birçok sektörde, alanda kullanılan ürünlerdir. Bu çantalar ipleri sayesinde açık olan yerleri kapanır ve kolay kullanıma sahiptir. Ham bezden üretilen ip büzgülü sırt çantalarını daha çok çevreye duyarlı bireyler tercih ediyor.